KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835354
nr 1383 5354
Guennadi Kalinitchenko
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Olja på duk, signerad. Olja på duk, 70x68cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:24:32
700 kr
1.000 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr